2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Starcza
Dodane 03 kwietnia 2024

Zatrudnimy Montazyste okien

Lokalizacja

Starcza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis stanowiska: - praca na budowie - montaż stolarki okiennej oraz drzwiowej - montaż fasad Praca głównie na terenie Czestochowa i okolice. Od osoby zatrudnionej wymagamy : - zaangażowania oraz chęci do pracy -braku przeciwwskazań do pracy na wysokości -dyspozycyjność Dodatkowym atutem będzie: - prawo jazdy kat. B - doświadczenia na podobnym lub takim samym stanowisku W zamian Oferuję : - wynagrodzenie adekwatne do umiejętności - praca od poniedziałku do piątku w miłej atmosferze - umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie praca cały rok Wiecwj informacij udzielimy telefonicznie 51*****70

Lokalizacja

Starcza,

Śląskie

Śląskie, Starcza
ID: 874550302