2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódzkie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Miedniewice
Dodane 10 kwietnia 2024

Zatrudnimy mężczyzn - Doradca Klienta w Markecie Budowlanym

Lokalizacja

Miedniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Tobartus Sp. z o.o., wiodący dystrybutor materiałów budowlanych, poszukuje mężczyzny na stanowisko Doradcy Klienta

Obowiązki:

-Profesjonalna obsługa klienta w sklepie, doradztwo w doborze materiałów budowlanych oraz udzielanie informacji na temat ich zastosowania i właściwości.

-Aktywne wsparcie klientów w procesie wyboru produktów, dostosowane do ich potrzeb i budżetu.

-Rozwijanie relacji z klientami i budowanie długoterminowych partnerstw.

-Współpraca z zespołem w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania sklepu i realizacji celów sprzedażowych.

Wymagania:

-Chęć nauki i zaangażowanie w zdobycie wiedzy na temat oferowanych produktów.

-Doskonałe umiejętności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

-Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i elastyczność w podejściu do obowiązków.

-Pozytywne nastawienie i gotowość do aktywnego wsparcia klientów.

-Odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie

-Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń w zakresie produktów oraz obsługi klienta.

-Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.

-Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu.

Jeśli jesteś osobą pełną energii, masz chęć do nauki i lubisz pracować z klientami, ta praca jest dla Ciebie! Wyślij swoje CV na nasz adres email. W temacie wiadomości proszę wpisać: "Oferta pracy: Doradca Klienta - Mężczyzna". Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Lokalizacja

Miedniewice,

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Miedniewice
ID: 910820366