2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Trojanów
Dodane 21 maja 2024

Zatrudnimy Mechanika skrzyń biegów

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Trojanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Mechanik manualnych skrzyń biegów

Kluczowe zadania:

Diagnozowanie oraz naprawa usterek manualnych skrzyń biegów,

Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym

Dobra organizacja pracy

Oczekiwania:

Naprawianie podzespołów pojazdów samochodowych/ Diagnozowanie oraz naprawa usterek manualnych skrzyń biegów,

Dyspozycyjność

Uczciwość i rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków oraz poszanowanie powierzonego mienia

Mile widziane doświadczenie zawodowe,

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

Bardzo dobre wynagrodzenie

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem telefonu:  72*****71

lub nadesłanie aplikacji na e-maila: praca(at)gearshift.eu

DOŁĄCZ DO ZGRANEGO ZESPOŁU!

Administratorem danych osobowych jest Gearshift („Administrator”):

Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie przepisu art. 6 ust. 1 lit. b) RODO oraz dobrowolnie wyrażonej przez Panią/Pana zgody.

Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, wspierający procesy rekrutacyjne.

Dane osobowe będą przechowywane przez czas trwania procesu rekrutacyjnego, w ramach którego przesłał(a) Pani/Pan swoje CV, a w przypadku zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych - przez okres 2 lat od przesłania CV.

Przysługuje Pani/Panu prawo do:

- żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,

- cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,

- wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu wzięcia udziału procesie rekrutacyjnym;

Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.

Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane osobowe nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.

Lokalizacja

Trojanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Trojanów
ID: 919811366