2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kraków
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Nowa Huta
Dodane 15 kwietnia 2024

Zatrudnimy MECHANIKA/SERWISANTA do wypożyczalni sprzętu budowlanego

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Atut Rental Sp. z o. o. od 34 lat obsługuje Klientów w zakresie wynajmu, sprzedaży i serwisu sprzętu budowlanego. Będąc liderem na polskim rynku budujemy swoją markę dbając zarówno o swoich Klientów jak i Pracowników.

Dołącz do naszego zespołu jako: Mechanik/Serwisant

Twój zakres obowiązków:

  • naprawa i serwisowanie maszyn i urządzeń,

  • diagnozowanie usterek mechanicznych lub elektromechanicznych,

  • dbałość o powierzone maszyny i urządzenia budowlane,

  • kontrola prawidłowego działania sprzętu budowlanego.

Nasze wymagania:

  • wiedza z zakresu mechaniki,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • chęci do pracy.

Mile widziane:

  • staż pracy na stanowisku serwisanta/mechanika.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • dogodne warunki pracy (atrakcyjny socjal, wyposażony warsztat, odzież robocza, samochód warsztatowy, praca od poniedziałku do piątku),

  • bogaty pakiet benefitów (dofinansowanie do urlopu, prywatnej opieki medycznej i karty sportowej, fundusz socjalny, pracowniczy program kapitałowy),

  • bardzo dobra atmosfera pracy i wsparcie ze strony zespołu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Atut Rental Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, w celu prowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 911882047