2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zachodniopomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Szczecin
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Słoneczne
Dodane 25 kwietnia 2024

Zatrudnimy mechanika samochodowego z doświadczeniem

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Słoneczne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Motoexpresso to nowoczesny warsztat samochodowy zlokalizowany na prawobrzeżu Szczecina.

Jako zespół pracowników, dokładamy wszelkich starań, aby zarówno pracownicy, jak i klienci mieli poczucie, że trafili do wyjątkowego miejsca.

Kładziemy duży nacisk na wykwalifikowany i odpowiedzialny personel, któremu bez wątpienia można powierzyć swój samochód.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy mechanika samochodowego z minimum 3 letnim doświadczeniem.

Obowiązki mechanika samochodowego to:

• diagnozowaniu usterek pojazdów,

• naprawa aut zgodnie ze zleceniem.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zawsze płatne na czas,
  • możliwa częściowa refundacja kosztów dojazdu do pracy,
  • możliwość wyboru wynagrodzenia stałego lub podstawa + prowizja.
  • możliwość rozliczania w systemie godzinowym

Zapraszamy do aplikacji poprzez przycisk APLIKUJ lub do kontaktu telefonicznego.

Nie zapomnij dodać klauzuli o ochronie danych osobowych.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Słoneczne
ID: 696484431