2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Podkarpackie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Głogów Małopolski
Dodane 04 kwietnia 2024

Zatrudnimy mechanika samochodowego/wulkanizatora lub elektromechanika

Lokalizacja

Głogów Małopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem warsztatu samochodowego w Głogowie Młp przy ul. Rzeszowskiej 168, poszukujemy kandydata na stanowisko Mechanik/elektromechanik Samochodowy.

Obowiązki:

• diagnostyka samochodowa,

• mechaniczna naprawa samochodów,

Wymagania:

• wykształcenie min. zawodowe (o kierunku samochodowym),

• doświadczenie na stanowisku Mechanik,

• wiedza dotycząca budowy samochodów,

• prawo jazdy kat. B,

• doświadczenie w dokonywaniu diagnostyki samochodowej – mechanika/elektronika,

• uczciwość, bezkonfliktowość,

• poczucie odpowiedzialności,

• nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy,

Oferujemy:

• umowę o pracę,

• stabilność zatrudnienia,

• dobrą atmosferę i pracę w zgranym zespole

• dostęp do szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy,

Pensja uzależniona od umiejętności i doświadczenia. CV proszę składać bezpośrednio w warsztacie lub na e-mail który prześlę po rozmowie telefonicznej.

Lokalizacja

Głogów Małopolski,

Podkarpackie

Podkarpackie, Głogów Małopolski
ID: 777415273