2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Tomiczki
Dodane 16 maja 2024

Zatrudnimy mechanika pojazdów ciężarowych

Lokalizacja

Tomiczki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Firma transportowa z ponad 40 – letnią tradycją, specjalizującego się w transporcie drogowym zatrudni osobę na stanowisko:

Mechanik pojazdów ciężarowych

Zakres obowiązków:

-Wykonywanie diagnostyki komputerowej pojazdów ciężarowych

-Dokonywanie napraw mechanicznych pojazdów ciężarowych

- Normowanie czasu napraw

-Wykonywanie czynności przeglądowych, naprawczych oraz diagnostyka usterek układów mechanicznych

-Dbanie o jakość realizowanych usług serwisowych

-Właściwa gospodarka częściami zamiennymi

Oczekiwania

- Do współpracy szczególnie zapraszamy osoby ze znajomością specyfiki napraw pojazdów, znajomość marki VOLVO jest dodatkowym atutem

-Znajomość budowy, eksploatacji i technologii napraw naczep

-Mile widziane prawo jazdy kat. C+E

-Wykształcenie zawodowe lub średnie z zakresu mechaniki samochodowej

-Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej

-Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

Lokalizacja

Tomiczki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Tomiczki
ID: 689423827