2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Lubelskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Lublin
Dodane 23 kwietnia 2024

Zatrudnimy masażystów/fizjoterapeutów do Hotelowego SPA

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Hotel Korona Spa Wellness usytuowany jest w miejscowości Zemborzyce Tereszyńskie, ( odległość do Lublina 4 km). Hotel Korona to: - 50 wygodnych pokoi - strefa wodna SPA obejmującą basen z brodzikiem dla dzieci i hydromasażami jacuzzi saunę suchą łaźnię parową z aromaterapią i koloroterapią posiadającą unikatową funkcję łaźni algowo-błotnej. pokój wypoczynkowy z muzykoterapią - strefa zabiegowa SPA obejmująca 5 gabinetów odnowy biologicznej - 5 sal konferencyjnych - restauracja www.hotel-korona.com

Do SPA HOTELU KORONA poszukuję doświadczonej, pogodnej, samodzielnej i obowiązkowej osoby, która posiada niezbędne kompetencje w zakresie masaży i zabiegów na ciało.

Poszukuję osoby posiadającej wiedzę z zakresu masażu/ fizjoterapii , która będzie mogła od początku pracować z Klientami Salonu.

KORONA SPA to spokojne i komfortowe miejsce na mapie LUBLINA, które oferuje licznym Gościom perfekcyjnie dobrane zabiegi oraz poszukiwaną dawkę relaksu. Salon cieszy się licznymi i wysokimi recenzjami, przez co poszukiwana jest osoba z doświadczeniem, samodzielna od początku pracy, której zapewnię niezbędnego wsparcia merytorycznego i praktycznego na etapie startu naszej współpracy.

Wymagania:

- minimum roczne doświadczenie w wykonywaniu masaży

- praktyka w wykonywaniu masaży leczniczych oraz zabiegów fizykalnych

- doświadczenie w wykonywaniu zabiegów na ciało

- praktyczna znajomość masaży relaksacyjnych,

- podstawowa wiedza z zakresu przyczyn i sposobów niwelowania defektów w obrębie ciała (np. cellulit,

rozstępy itp.)

Zakres obowiązków:

- wykonywanie masaży oraz zabiegów na ciało

- wykonywanie masaży leczniczych

- doradztwo w zakresie domowej pielęgnacji oraz używanych preparatów kosmetycznych

- perfekcyjna znajomość oferty salonu (zabiegowej oraz produktowej)

Oferujemy:

- zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu

- umowę o pracę, zlecenie lub współpracy dla osób posiadających własną działalność gospodarczą

- atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji

- niezbędne przeszkolenie z zakresu wykonywanych zabiegów i dostępnych w sprzedaży produktów.

Miejscem zatrudnienia jest HOTEL KORONA SPA &znajdujący się w Zemborzycach Tereszyńskich. Jeśli spełniasz wymagania to proszę o przesłanie CV, a także o wskazanie w wiadomości technik masaży, w których się specjalizujesz.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 662767429