2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Poznań
  7. Utrzymanie ruchu - Naramowice
Dodane 23 maja 2024

Zatrudnimy Lidera utrzymania ruchu (Poznań)

Lokalizacja

Poznań, Naramowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Nidec Industrial Automation Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, międzynarodowa spółka będąca czołowym producentem prądnic i systemów napędowych dla przemysłu, poszukuje do Działu UR kandydatów na stanowisko:

Lider Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Poznań

Główne obowiązki:

  • Odpowiedzialność za utrzymanie wyposażenia technicznego zgodnie z wymaganiami systemów bezpieczeństwa i jakości;

  • Prowadzenie działań prewencyjnych w zakresie utrzymania maszyn zgodnie z zaleceniami producentów, planami prewencyjnymi oraz budowanie systemu działań i planów, zapobiegających awariom; proponowanie i wdrażanie rozwiązań technicznych i organizacyjnych z zakresu TPM;

  • Naprawy maszyn w tym elementów pneumatycznych, hydraulicznych, układów sterowań obrabiarek CNC, obwodów siłowych;

  • Współpraca z Szefem UR w budowaniu efektywnego systemu magazynowania i zamawiania części zamiennych;

  • Współpraca z Działem produkcji w celu określenia priorytetów prac prewencyjnych i naprawczych, ścisła współpraca z operatorami maszyn;

  • Konieczność ciągłego doskonalenia swoich umiejętności technicznych i zainteresowanie nowoczesnymi rozwiązaniami z zakresu automatyki.

Wymagania :

  • Doświadczenie w Utrzymaniu Ruchu w firmie produkcyjnej;

  • Uprawnienia elektroenergetyczne do 1kV (mile widziane uprawnienia do obsługi sprężarek/suwnic);

  • Wykształcenie techniczne (tytuł inżyniera ważnym dodatkowym atutem);

  • Znajomość układów sterowania maszyn, sterowników, serwonapędów;

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej elektrycznej, mechanicznej, pneumatycznej, hydraulicznej;

  • Mile widziana znajomość obrabiarek CNC z systemami Mazatrol, Fanuc, Siemens;

  • Gotowość do pracy dwuzmianowej (godziny 6-14 oraz 13-21).

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i zwiększenia doświadczenia w przyjaznym środowisku pracy w stabilnej firmie produkcyjnej z kapitałem zagranicznym.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji/umiejętności oraz możliwość współpracy na stałe.

  • Dodatkowe benefity i świadczenia (m.in. prywatna opieka medyczna finansowana w całości przez pracodawcę, która obejmuje również członków rodziny i pakiet stomatologiczny, karty MultiSport, bonus comiesięczny KPI, premia roczna stażowa, atrakcyjne świadczenie socjalne wypłacane raz w roku z puli ZFŚS spółki oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU).

  • Refundacja całości kosztów biletów PKP dla osób spoza Poznania oraz dobry dojazd, parking i skomunikowanie w ramach miasta Poznania.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Naramowice
ID: 920399055