2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Bieńczyce
Dodane 28 kwietnia 2024

Zatrudnimy LAKIERNIKA samochodowego - Kraków

Wynagrodzenie

7 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieńczyce

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

S Plus Warszawa poszukuje osoby na stanowisko Lakiernika samochodowego!

S Plus jest siecią działającą w branży usług motoryzacyjnych świadczącą usługi w zakresie:

• naprawy SMART

• Auto Detailing

• naprawy blacharsko-lakiernicze

• likwidacja szkód komunikacyjnych

Podstawowe zadania:

  • przygotowywanie pojazdów do lakierowania,

  • lakierowanie elementów karoserii,

  • polerowanie elementów karoserii po lakierowaniu,

  • praca przy autach do 5 lat,

  • auta flotowe z uszkodzeniami parkingowymi.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • doświadczenie w pracy w warsztacie samochodowym, ze specjalnością lakiernika,

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • sumienność i dokładność,

  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagradzania uzależniony od posiadanych kwalifikacji,

  • stabilne zatrudnienie w branży o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wdrożenie i szkolenia np. z doboru kolorystyki, z lakierowania, z polerowania,

  • szkolenia z PDR (bez lakierowe usuwanie wgnieceń)

  • umowa o pracę po okresie próbnym,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój w ramach struktur firmy,

  • ubezpieczenie na życie.

Zapewniamy zakwaterowanie.

Zainteresowanych prosimy o składanie ofert.

Zapraszam do kontaktu:69*******12

Możliwość podjęcia współpracy od zaraz.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieńczyce
ID: 895188581