2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Chorzów
Dodane 09 czerwca 2024

Zatrudnimy kuriera/ Chorzów

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Dostarczanie przesyłek i paczek zgodnie z ustalonym planem i trasą

  • Załadunek i rozładunek przesyłek w sposób odpowiedni i zgodny z procedurami

  • Weryfikacja stanu przesyłek oraz ich zgodności z dokumentacją

  • Prowadzenie pojazdu zgodnie z przepisami ruchu drogowego i zasadami bezpieczeństwa

  • Utrzymywanie pojazdu w czystości i porządku

  • Współpraca z pracownikami działu logistyki i zarządzania, aby zapewnić prawidłowy przepływ przesyłek

  • Dbanie o dobry kontakt z klientami, doręczanie przesyłek zgodnie z ich oczekiwaniami i potrzebami

  • Zapewnianie informacji zwrotnych od klientów, takich jak zgłaszanie uszkodzeń przesyłek lub opóźnień w dostawach

  • Dbanie o dokumentację związanej z transportem i dostawą przesyłek

  • Zachowanie poufności danych i informacji dotyczących przesyłek i klientów

Nasze wymagania

  • Posiadania prawa jazdy kategorii B

  • Doświadczenia jako kierowca kurierski będzie dodatkowym atutem

  • Odpowiedzialności za powierzone przesyłki oraz terminowe dostarczanie ich do klientów

  • Umiejętność obsługi urządzeń GPS i nawigacji

  • Zdolności komunikacyjne

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku oraz szybkiego podejmowania decyzji w sytuacjach awaryjnych

  • Zdolność do jazdy w różnych warunkach pogodowych i terenowych

  • Sumienność, dokładność i dbałość o powierzone mienie klienta

  • Bezpieczne i odpowiedzialne prowadzenie pojazdu

  • Niekaralność

To oferujemy

  • Zapewniamy szkolenie

  • Praca w miłym zespole

  • Możliwość wykorzystania samochodu służbowego do celów prywatnych

  • Telefon firmowy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 917173141