2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Małopolskie
  6. Kucharz - Czarny Dunajec
Kaja
Dodane 25 kwietnia 2024

Zatrudnimy kucharza w Czarnym Dunajcu

Lokalizacja

Czarny Dunajec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

KUCHARZ

CO OD NAS OTRZYMASZ:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• Stabilne wynagrodzenie oraz premie

• Możliwość rozwoju osobistego

• Dodatkowe benefity (np. ubezpieczenie zdrowotne, nagrody za staż pracy, zniżki za zakupy w naszych sklepach i wiele więcej)

TWOJE ZADANIA:

• Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami.

• Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat.

• Dbanie o odpowiednią estetykę potraw.

• Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy.

• Danie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych.

• Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań wynikających ze specyfiki zajmowanego stanowiska.

• Współpraca z przełożonymi

CZEGO POTRZEBUJESZ:

• Doświadczenia na w/w stanowisku min.1 rok

• Dyspozycyjności

• Sumienności w realizowaniu wyznaczonych zadań

• Komunikacji i umiejętności współpracy w zespole

• Pozytywnego nastawienia Dodatkowe informacje:

Chętnie zobaczymy Cię w naszym zespole!

Piekarnio-cukiernia-delikatesy Ryszarda Steskala to firma z sąsiedztwa. Powstała 45 lat temu, z siedzibą w Jabłonce, a kolejne placówki rozsiała po Podhalu, Orawie i nie tylko. Po sąsiedzku jest też traktowana. Dla wielu z nas jest to pierwszy wybór co rano, aby zaopatrzyć się w świeże pieczywo i smakowite wypieki. Ten smak i aromat towarzyszą od 45 lat kolejnym pokoleniom już nie tylko na Podhalu.

Lokalizacja

Czarny Dunajec,

Małopolskie

Małopolskie, Czarny Dunajec
ID: 735836058