2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Warmińsko-mazurskie
  6. Kucharz - Olsztyn
Dodane 26 kwietnia 2024

Zatrudnimy kucharza/ pomoc kuchenna Miejska Beach Bar

Lokalizacja

Olsztyn

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dołącz do naszego zespołu w Miejska Beach Bar!

Szukamy energicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko Kucharz/ Pomoc Kuchenna. Jeśli lubisz pracę w dynamicznym środowisku i chcesz rozwijać swoje umiejętności kulinarne, dołącz do nas!

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik, dostosowany do Twojej dyspozycyjności.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole pełnym pasji do gastronomii.

Wymagania:

  • Ważna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.

  • Chęć nauki i zaangażowanie w pracę.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki.

  • Gotowość do pracy w elastycznych godzinach, w tym wieczorami i weekendami.

  • Doświadczenie w pracy w gastronomii mile widziane.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dań zgodnie z ustalonymi przepisami i standardami jakości.

  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta poprzez staranne przygotowanie dań zgodnie z zamówieniami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

Czekamy na Twoją aplikację i możliwość wspólnej pracy!

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 914626745