2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Wielkopolskie
  6. Kucharz - Sierosław
Dodane 15 kwietnia 2024

Zatrudnimy kucharza / kucharkę!

Lokalizacja

Sierosław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

SZUKAMY KUCHARZA/KUCHARKI DO NASZEGO ZESPOŁU!

Czy jesteś pasjonatem gotowania i lubisz włoską kuchnią? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie propozycję! Włoska restauracja Il Dolce Far Niente w Sierosławiu poszukuje kucharza/kucharki do swojego zespołu. Praca w systemie 2 dni pracy, 2 dni wolnego.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie potraw zgodnie z recepturami naszego szefa kuchni,

  • Dbanie o czystość i porządek w kuchni,

  • Współpraca z zespołem kuchennym.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • Mile widziana znajomość włoskiej kuchni,

  • Umiejętności pracy w zespole,

  • Zaangażowania i pasji do gotowania.

Co mamy Ci do zaoferowania?

  • Wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia,

  • Rabat pracowniczy,

  • Posiłek w trakcie pracy,

  • Przyjazną atmosferę ,

  • Możliwość zakwaterowania,

Jeśli czujesz, że to oferta stworzona specjalnie dla Ciebie, skontaktuj się z nami! Czekamy na Twoją aplikacje!

Lokalizacja

Sierosław,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Sierosław
ID: 866997947