2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Gdynia
  7. Kucharz - Kamienna Góra
Dodane 02 czerwca 2024

Zatrudnimy KUCHARZA do Restauracji w centrum Gdyni!

Wynagrodzenie

32 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Kamienna Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Orzeczenie o niepełnosprawności, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Do restauracji w centrum Gdyni poszukujemy kucharza/y.

Jeżeli szukasz nowego miejsca, w którym będziesz kluczowym graczem w projekcie to to ogłoszenie jest dla Ciebie!

Jeżeli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł się rozwijać, budować swoją markę na rynku i cieszyć się zadowoleniem gości to zapraszamy do kontaktu.

WYMAGANIA:

- Doświadczenie na stanowisku

- Umiejętności zarządzania zespołem i szkolenie nowych pracowników

- Pozytywne usposobienie oraz wysoka kultura osobista

- Dokładność, sumienność i zaangażowanie

- Umiejętność pracy w zespole i efektywne zarządzanie czasem

OFERUJEMY:

- pracę w stabilnej firmie - gdzie jedzenie ze składników od lokalnych dostawców będzie podawane w zestawie z prawdziwą gościnnością

- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia

- wsparcie w rozwoju

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Zapewnienie wysokiej jakości serwowanych potraw oraz jak najlepszej organizacji pracy kuchni

- Udział w procesie produkcji potraw

- Zapewnienie powtarzalności procesów produkcji

- Wykonywanie wszelkich dodatkowych zadań wyznaczonych przez przełożonego

- Dbanie o minimalizację strat produktów

- Kontrola przestrzegania zasad higienicznych

Zapraszamy !

Informujemy, iż kontakt nastąpi z wybranymi kandydatami.

Przekazane dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celach rekrutacyjnych, nie będą udostępniane innym podmiotom.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Kamienna Góra
ID: 920991022