2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Lipienice
Dodane 18 kwietnia 2024

Zatrudnimy kucharza do Gry Smaków w Chojnicach

Lokalizacja

Lipienice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

"Gra smaków to miejsce, w którym konsumenci mają możliwość spróbowania nowych, nieoczywistych połączeń smakowych. Restaurację charakteryzuje bogate, ciekawe menu, szeroki wachlarz dań, począwszy od śniadań, lunchy, aż po kolacje, które można zjeść w nieprzeciętnej atmosferze.

Do naszej restauracji poszukujemy kucharza z pasją i doświadczeniem

Miejsce pracy: Chojnice, Galeria Brama Pomorza

Nr ref: kucharz/gs/chojnice

Opis stanowiska:

• Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonymi procedurami i zasadami

• Dbałość o jakość przyrządzanych dań oraz ich estetykę podania

Wymagania:

• Doświadczenie w branży gastronomicznej oraz pasja do gotowania

• Umiejętność pracy w zespole, sumienność

• Dobra organizacja pracy i kreatywność

• Pozytywne nastawienie i chęć zapewnienia najwyższych standardów obsługi

Oferujemy:

• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

• Stabilne zatrudnienie

• Elastyczne godziny pracy

• Motywacyjny system wynagrodzenia

• Możliwość profesjonalnego rozwoju i budowania własnej kariery

• Pakiet szkoleń branżowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV e-mail: sekretariatmałpamjm-group.pl , przez OLX lub osobiście w lokalu

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Lokalizacja

Lipienice,

Pomorskie

Pomorskie, Lipienice
ID: 825469129