2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Dolnośląskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Zgorzelec
Dodane 23 kwietnia 2024

Zatrudnimy księgową do biura rachunkowego - praca hybrydowa

Lokalizacja

Zgorzelec

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaRekrutacja online

Biuro rachunkowe WW-TAX S.C. w związku z dalszym rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko Księgowa.

Obowiązki:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych

  • sporządzanie oraz wysyłanie deklaracji podatkowych

  • komunikacja z klientami w sprawie faktur i dokumentów

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • sporządzanie sprawozdań finansowych

  • monitorowanie obiegu dokumentów

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu księgowości spółek z o.o. (pełna księgowość)

  • znajomość i umiejętność praktycznego stosowania przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości

  • znajomość programu Comarch ERP Optima

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów księgowych

  • dokładność i rzetelność

  • wychodzenie naprzeciw potrzebom klienta i umiejętność budowania relacji

Oferujemy:

  • dobrą atmosferę

  • elastyczny czas pracy – ½ etatu

  • praca hybrydowa

Rozpatrzymy CV wyłącznie z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Lokalizacja

Zgorzelec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Zgorzelec
ID: 914030137