2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Zachodniopomorskie
  5. Montaż i serwis - Szczecin
  6. Montaż i serwis - Centrum
Dodane 21 kwietnia 2024

Zatrudnimy konserwatora "złotą rączkę" do naprawy sprzętu AGD-4500 zł

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Zatrudnimy konserwatora "złotą rączkę" do naprawy sprzętu AGD. Wynagrodzenie: 4500 – 6000 zł na rękę. Pełny etat. Mile widziani emeryci i renciści.

Twoje zadania:

- naprawy elektryczne, elektroniczne i mechaniczne urządzeń AGD

- testy urządzeń

Wymagamy od Ciebie:

- umiejętności serwisowania sprzętu AGD

- wykształcenie w zakresie elektromechaniki lub elektroniki, LUB doświadczenia

Miejsce i warunki pracy:

- Szczecin – centrum, ul. Bohaterów Warszawy 40 – budynek CH Nowy Turzyn

- zespół doświadczonych serwisantów (wsparcie i pomoc ze strony pozostałych techników serwisu)

- każdy pracownik ma własne, dobrze wyposażone stanowisko pracy

- ogrzewane i jasno oświetlone pomieszczenia

- zadania dopasowane do doświadczenia; możliwość przekazania produktu innym pracownikom

- brak innych zadań; są wykonywane przez pozostałych pracowników firmy

- praca w godzinach 8 – 16; poniedziałek – piątek

- parking samochodowy

- kawa bez ograniczeń

- w pobliżu restauracje i jadłodajnie z tanimi obiadami

– rabat pracowniczy

Proces rekrutacji:

- przeglądamy Twoje CV przesłane na e-mail lub przekazane osobiście w firmie

- rozmawiamy z Tobą przez telefon

- spotykamy się i rozmawiamy o Twoim doświadczeniu i umiejętnościach oraz oczekiwaniach

- prezentujemy firmę i stanowisko pracy

- testujemy Twoje umiejętności: 4 godziny pracy przy stanowisku. Płacimy za wykonane prace!

- negocjujemy warunki pracy i termin rozpoczęcia

Jeżeli jesteś zainteresowany, lub znasz zainteresowaną osobę, zapraszamy do kontaktu.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 911995666