2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Straszyn
Dodane 15 maja 2024

Zatrudnimy konserwatora - Straszyn koło Gdańska

Lokalizacja

Straszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Oferujemy:

  • Pracę w dobrej firmie, na umowę o pracę po 3m. okresie próbnym.

  • Benefity, w tym opieka lekarska.

  • Wynagrodzenie na rękę na UOP 4000 - 5000 PLN (zależy od doświadczenia, posiadanych uprawnień).

Oczekujemy:

  • Elastyczność w kwestii zadań do wykonania.

  • Dyspozycyjność - praca 8h dziennie plus czasami konieczność odebrania telefonu od ochrony czy zamówienia odśnieżania.

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B, wyjazdy na zakupy.

  • Kreatywność w działaniu technicznym, szukanie rozwiązań.

  • Mile widziane uprawnienia elektryczne lub inne.

Zakres obowiązków:

  • Dbanie pod względem technicznym o obiekt i zieleń wokół niego.

  • Drobne naprawy - "złota rączka".

  • Umawianie przeglądów technicznych.

  • Odpowiedzialność za stan techniczny klimatyzatorów itp. - umawianie serwisów.

  • Nadzór nad ekipami remontowymi, firmą utrzymania czystości, wywozem śmieci itp.

Proszę wysłać CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Lokalizacja

Straszyn,

Pomorskie

Pomorskie, Straszyn
ID: 918434365