2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Grabów nad Pilicą
Dodane 19 kwietnia 2024

Zatrudnimy konserwatora maszyn i urządzeń lub Automatyka/elektryka

Lokalizacja

Grabów nad Pilicą

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Piekarnia Kazana Sp. z o.o. Sp.k zatrudni na stanowiska:

Konserwator maszyn i urządzeń

lub automatyka/elektryka

Miejsce pracy:               26-902 Grabów nad Pilicą

Rodzaj umowy:              Umowa o pracę

Zakres zadań na stanowisku:

  • przegląd, konserwacja, naprawa maszyn na hali produkcyjnej

  • prowadzenie dokumentacji związanej z realizowanymi obowiązkami,

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych

  • Wsparcie techniczne użytkowników końcowych

Nasze wymagania:

*gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym

* doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

*podstawowa znajomość typowych urządzeń technicznych i automatyki przemysłowej

* umiejętność analizy dokumentacji technicznej

*umiejętności dobrej organizacji pracy  oraz działania w zespole

 Oferujemy:

  • wynagrodzenie ustalane adekwatne do kwalifikacji.

  • stabilne zatrudnienie na umowe o prace

 Prosimy o przysyłanie CV na adres mailowy. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Lokalizacja

Grabów nad Pilicą,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grabów nad Pilicą
ID: 896985058