2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Rzeszów
Dodane 10 kwietnia 2024

Zatrudnimy Kierownika budowy

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Firma House Partner, z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Olbrachta 14, poszukuje kandydatów na stanowisko: Kierownik budowy/robót

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska: Poszukujemy osoby aktywnej, komunikatywnej, chętnej do pracy zarówno w środowisku biurowym jak i na budowie - pełniącej rolę kierownika budowy/kierownika robót. Mile widziane osoby z wykształceniem wyższym po kierunku , budownictwo lub po innych wydziałach technicznych. Wymagania minimalne: wykształcenie średnie/wyższe techniczne branżowe, dostępność w pełnym wymiarze godzinowym – pełen etat,

·       prawo jazdy kat. B,

·       dobra znajomość środowiska AutoCAD (2D),

·   dobra znajomość środowiska MS Office (Word, Excel, Outlook).

Dodatkowe atuty:

·       doświadczenie na podobnym stanowisku,

·       znajomość procesu budowlanego,

·       znajomość dokumentacji technicznej

·        znajomość przepisów BHP, ppoż, umiejętność pracy z polskimi normami i przepisami

·        znajomość programów kosztorysowych.

Zakres obowiązków:

·        opracowywanie dokumentów związanych z prowadzonymi robotami budowlanymi, ·        przygotowanie dokumentacji projektowej powykonawczej,

·        koordynacja i nadzór nad realizowanym przebiegiem prac,

·        przygotowanie inwestycji w zakresie zamówień i koordynacji dostaw, ·        sporządzanie kalkulacji, kosztorysów i wycen,

·        sprawdzanie przedmiarów robót,

·        kontrola jakości i terminowości prowadzonych prac oraz przestrzegania przepisów BHP i ppoż. na powierzonym odcinku robót,

Oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·        wynagrodzenie z systemem premiowym,

·        możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie nowych doświadczeń, ·        niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem proszę o przesłanie CV wraz z dołączeniem klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 682362623