2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubuskie
  5. Kierowca - Gorzów Wielkopolski
Dodane 09 kwietnia 2024

Zatrudnimy kierowcę z kat B w transporcie międzynarodowym

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko międzynarodowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zatrudnimy kierowcę z kat B w transporcie międzynarodowym

Opis stanowiska:

  • praca na trasach międzynarodowych (DE,NL,BE )
  • załadunek i rozładunek towarów
  • dbałość o prawidłowe zabezpieczenie ładunku
  • dbałość o powierzone narzędzia pracy
  • wyjazdy w systemie 3/1

Wymagania:

  • poszukujemy osób doświadczonych w pracy jako kierowca międzynarodowy busów do 3,5T
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • posiadanie zgody na wykonywanie pracy w Polsce

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv na adres e-mail .

Zapraszamy

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 654855231