2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Szalejów Górny
ProfiLine Ruben Skrzypiec
Dodane 12 czerwca 2024

Zatrudnimy Kierowcę kat. C+E - ProfiLine Ruben Skrzypiec

Lokalizacja

Szalejów Górny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Firma ProfiLine jest wiodącym producentem stolarki otworowej aluminium oraz PVC. Istniejemy na rynku polskim oraz międzynarodowym od ponad 10 lat.

Chcesz być częścią czegoś wielkiego? Aplikuj do nas !

Twój zakres obowiązków:

·       Praca na terenie Europy w transporcie międzynarodowym;

·       Dbanie o dobre imię firmy;

·       Dbanie o ład i porządek w miejscu pracy ;

Nasze wymagania

·       Prawo jazdy C+E,

·       Świadectwo kwalifikacyjne na przewóz rzeczy,

·       Karta kierowcy,

·       Dyspozycyjność

·       Rzetelność, punktualność, odpowiedzialność,

·       Obsługa wózka widłowego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

·       Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·       Satysfakcjonujące wynagrodzenie na poziomie 6.000 zł brutto + premia uznaniowa do 5.000 zł brutto;

·       Prywatną opiekę medyczną

·       Pracę z zachowaniem norm czasu pracy kierowców.

Osoby zainteresowane ww. stanowiskiem prosimy o kontakt poprzez e-mail podany w ogłoszeniu.

Prosimy o zawarcie klauzuli ochrony danych osobowych:

„Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, do celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Jeżeli są Państwo zainteresowani przyszłymi rekrutacjami:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ProfiLine Ruben Skrzypiec moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Lokalizacja

Szalejów Górny,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Szalejów Górny
ID: 872286365