2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Książ Wielkopolski
Dodane 18 kwietnia 2024

Zatrudnimy Kierowcę kat. B/ praca zmianowa

Wynagrodzenie

4 242 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Książ Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

ZAKŁAD MIĘSNY KONESER SMAKÓW POSZUKUJE DO PRACY NA STANOWISKO KIEROWCA KAT. B

Szukamy kompetentnych pracowników, którzy będą tworzyć sukces firmy. Poszukujemy osób zaangażowanych we własny rozwój. Praca na dwie zmiany. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tras oraz godzin pracy zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • DOSTARCZENIE TOWARU NA SIEĆ SKLEPÓW ( DOWÓZ I ODBIÓR), HURTOWNIE CZY DO ODBIORCÓW .

  • DBANIE O STAN TECHNICZNY I CZYSTOŚĆ POWIERZONEGO POJAZDU

  • mile widziane doświadczenie ( nieobowiązkowo)

  • MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ TOPOGRAFII POZNANIA I OKOLIC (nieobowiązkowo)

OFERUJEMY :

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

atrakcyjne wynagrodzenie

pracę w przyjaznej atmosferze

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU PRZEZ OLX ORAZ NR TELEFONU PODANY W OGŁOSZENIU .

Lokalizacja

Książ Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Książ Wielkopolski
ID: 792020422