2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Kwidzyn
Dodane 23 maja 2024

Zatrudnimy kelnerów.

Wynagrodzenie

27,70 - 27,71 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kwidzyn

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnimy osoby na stanowisku - kelner, w kawiarni Fragola w Kwidzynie.

Mile widziane doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku .

Ofert skierowana jest wyłącznie do osób uczących się .

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • pracę na wysokiej jakości sprzęcie gastronomicznym

  • przyjazną atmosferę

  • darmowy posiłek

  • elastyczny grafik

Obowiązki :

  • obsługa gości

  • przygotowywanie napojów zimnych i gorących.

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Zapraszamy również osoby z Ukrainy.

Prosimy o skłądanie CV bezpośrednio w kawiarni Fragola, Kwidzyn, ul J. Piłsudskiego 13 , na adres email lub za pośrednictwem OLX

Lokalizacja

Kwidzyn,

Pomorskie

Pomorskie, Kwidzyn
ID: 883342965