2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Skórcz
Dodane 09 maja 2024

Zatrudnimy kelnerkę/kelnera

Lokalizacja

Skórcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Hotel Molto Bene w Skórczu zatrudni kelnerkę/kelnera.

Zakres obowiązków:

- Profesjonalna obsługa Gości

- Doradztwo w zakresie menu i wina (wszystkiego Cię nauczymy)

- Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- dokładność i dobra organizacja pracy

- wysoka kultura osobista

- umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

- umowę o pracę

- stabilną i interesującą pracę w przyjaznej atmosferze

- szkolenia branżowe

- elastyczny grafik (praca zmianowa)

Klauzula informacyjna RODO

Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma TRIO CENTER  Sp. z o. o. z siedzibą w Skórczu przy ul. Pomorskiej 15b.

  • Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy.
  • Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
  • Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
  • Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.
  • Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usług publikacji ogłoszeń o pracę.
  • W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami na adres firmy. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.
  • Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Aplikuj

    Lokalizacja

    Skórcz,

    Pomorskie

    Pomorskie, Skórcz
    ID: 739414505