2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Kraków
  7. Kelner, barman, barista - Bronowice
Dodane 18 kwietnia 2024

Zatrudnimy kelnera/kelnerkę z doświadczeniem.

Wynagrodzenie

31 - 31,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Forma zatrudnienia - umowa o pracę lub umowa zlecenie (do wyboru). Okres próbny na podstawie umowy zlecenia (około 2 tygodnie).

Wyłącznie osoby z doświadczeniem.

Miejsce pracy: Kraków, ul. Wybickiego 3B

Zakres obowiązków:

  • Witanie gości i wskazywanie im wolnego miejsca,

  • Podawanie menu i udzielanie informacji na temat potraw i napojów, oraz doradzanie w wyborze,

  • Przyjmowanie zamówienia,

  • Dostarczanie zamówionych potraw i napojów, Przyjmowanie zapłaty i wydawanie reszty,

  • Odpowiednie pożegnanie klienta,

  • Przygotowanie lokalu do przyjęcia gości,

  • Przygotowanie bufetów zgodnie ze standardami obowiązującymi w hotelu,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, oraz wynagrodzenie na poziomie stawek rynkowych w branży z możliwością otrzymania dodatków do pensji,

  • opierającą się na elastycznym grafiku pracę stacjonarną,

  • pracę w nowym obiekcie o wysokim standardzie,

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,

Ze względu na charakter działalności od wszystkich pracowników wymagamy zaangażowania, uczciwości, odpowiedzialności za wykonywaną pracę, wysokiej kultury osobistej i umiejętności pracy w zespole. Ponadto od osoby zatrudnionej na stanowisku Kelner/Kelnerka oczekujemy:

  • Komunikatywności (znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym),

  • Dbałości o higienę osobistą i higienę miejsca pracy (konieczna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych),

  • Dyspozycyjności – praca w weekendy, praca według grafiku,

Prosimy o wysyłanie CV na Nasz adres e-mail lub kontakt na podany w ogłoszeniu numer telefonu.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Przed wysłaniem CV, prosimy o sprawdzenie, czy aplikacja zawiera klauzulę o następującej treści:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”

Zgłoszenia bez klauzuli nie będą wykorzystywane do celów rekrutacji i zostaną usunięte.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 909668323