2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Dziwnów
Dodane 31 maja 2024

Zatrudnimy kelnera/kelnerkę do Resortu Dankar w Dziwnowie

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dziwnów

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Resort Dankar w Dziwnowie zatrudni Kelnera/Kelnerkę!

Dołącz do naszego zespołu i zostań częścią wyjątkowego miejsca!

Resort Dankar to nowoczesny kompleks wypoczynkowy położony w samym sercu Dziwnowa.

Oferujący gościom komfortowe noclegi, smaczne jedzenie i mnóstwo atrakcji. Szukamy osoby energicznej, komunikatywnej i z pasją do gastronomii, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku Kelnera/Kelnerki.

Obowiązki:

• Obsługa gości na sali restauracyjnej

• Dbanie o czystość stołów i sali restauracyjnej

• Współpraca z zespołem kuchni i baru Wymagania:

• Otwartość, komunikatywność i pozytywne nastawienie do ludzi

• Umiejętność pracy w zespole • Wysoka kultura osobista Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą

Czekamy na Ciebie! Dodatkowe informacje:

• Praca w sezonie letnim (od czerwca do września)

• Możliwość zakwaterowania na terenie ośrodka (w zależności od dostępności)

Zapraszamy do Resortu Dankar w Dziwnowie!

Z Poważaniem Izabela Bonecka Dyrektor Zarządzająca Tel. 79*******26

Lokalizacja

Dziwnów,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Dziwnów
ID: 920545255