2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Grójec
Dodane 26 kwietnia 2024

Zatrudnimy kasjera-sprzedawcę na stację paliw Moya w Szczęsna k.Grójca

Lokalizacja

Grójec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy kasjera-sprzedawcę na nowo otwartą  stację paliw Moya w miejscowości Szczęsna k. Grójca, która znajduje się na ul. Warszawskiej 1.

OFERUJEMY:

- umowę o pracę

- pracę zmianową

- płacę podstawową + system premiowy;

- pracę w miłej atmosferze :)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- obsługa klienta zgodnie ze standardami Moya

- przedstawianie aktualnych promocji klientom stacji paliw

- przyjmowanie dostaw

- dbanie o czystość i porządek stanowiska pracy

OCZEKUJEMY:

- odpowiedzialności i uczciwości;

- gotowości do wyrobienia książeczki Sanepidu;

- energii, chęci do pracy oraz uśmiechu

- wysokiej kultury osobistej

- dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi kasy fiskalnej oraz urządzeń  biurowych

- pozytywnego podejścia do klienta

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Prosimy o składanie CV poprzez wiadomość na OLX oraz o dołączenie klauzuli,

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych ( Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy kontakt z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Grójec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grójec
ID: 906541671