2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Grębocin
Dodane 26 kwietnia 2024

Zatrudnimy inżyniera budowy

Lokalizacja

Grębocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Inżynier budowy

Opis stanowiska:

  • kierowanie budową

  • weryfikacja dokumentacji wykonawczej

  • ofertowanie zakresów robót

  • prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie

  • stała kontrola stanu BHP

  • przygotowywanie dokumentacji budowy, dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

  • raportowanie postępów prac

  • współpraca z kierownictwem budowy na prowadzonych kontraktach

  • nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót  zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną,

  • analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy,

  • Inżynier budowy na województwo kujawsko-pomorskie i ościenne.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego (kierunek - Budownictwo)

  • dobrej, praktycznej znajomości MS Office oraz AutoCAD

  • dokładności i odpowiedzialności za wykonywanie powierzonych zadań

  • samodzielności i dynamiki w działaniu,

  • dyspozycyjności.

Oferujemy:

  • naszym pracownikom oferujemy stabilne zatrudnienie i niezbędne narzędzia pracy ( samochód służbowy, laptop, telefon)

  • inwestujemy w ludzi, umożliwiając wszystkim pracownikom rozwój, a także wykorzystanie posiadanych kompetencji i doświadczeń

  • pracę w dynamicznym zespole,

  • proponujemy wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • ubezpieczenie grupowe.

Lokalizacja

Grębocin,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Grębocin
ID: 789853115