2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podlaskie
  5. Budowa / remonty - Białystok
  6. Budowa / remonty - Antoniuk
Łukasz
Dodane 03 maja 2024

Zatrudnimy - Inżynier budowy

Lokalizacja

Białystok, Antoniuk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

NOVA Budownictwo Plus Sp z o.o. świadczy usługi z zakresu robót drogowych, transportu kruszyw i wyburzeń.

Aktualnie poszukujemy do współpracy:

Inżyniera Budowy z doświadczeniem

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • Zarządzanie i nadzór nad realizacją różnego rodzaju robót drogowych.

  • Zapewnienie przestrzegania norm jakości, terminów oraz obowiązujących procedur na placu budowy.

  • Koordynacja pracy zespołu oraz współpraca z innymi działami firmy.

  • Monitorowanie postępu prac oraz raportowanie wyników zarządzającym.

  • Współpraca z podwykonawcami i dostawcami materiałów.

Wymagania:

  • Wykształcenie i doświadczenie: Poszukujemy kandydata posiadającego odpowiednie wykształcenie związane z branżą budowlaną oraz udokumentowane doświadczenie w zakresie kierowania i nadzorowania prac drogowych.

  • Umiejętności techniczne: Doskonała znajomość zagadnień związanych z drogownictwem, zdolność do czytania i interpretacji dokumentacji technicznej, kosztorysów oraz planów inwestycyjnych.

  • Zarządzanie projektami: Umiejętność skutecznego planowania, organizowania i koordynowania prac na placu budowy, dbanie o terminowość realizacji projektów oraz nadzór nad jakością wykonywanych robót.

  • Prawo jazdy kat. B: Wymagane prawo jazdy, umożliwiające samodzielne poruszanie się po terenie budowy.

  • Komunikatywność i umiejętności interpersonalne: Umiejętność efektywnej komunikacji z zespołem, współpracownikami oraz klientami.

Po zatrudnieniu oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, zapewniamy niezbędny sprzęt i narzędzia do wykonywania obowiązków służbowych.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w interesujących projektach drogowych.

  • Dofinansowane ubezpieczenie grupowe.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotowy(-a) podjąć wyzwanie, zachęcamy do aplikowania na stanowisko Inżyniera Budowy w NOVA Budownictwo Plus Sp z o.o.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Antoniuk
ID: 852325289