2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Żodyń
Dodane 04 kwietnia 2024

Zatrudnimy instalatora

Wynagrodzenie

4 100 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żodyń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Firma P.W. ROMIX Sp. z o.o. zatrudni INSTALATORA.

OBOWIĄZKI:

  • prace instalacyjne,

  • prace serwisowe .

WYMAGANIA:

  • umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B,

  • chęć do pracy,

  • dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:

  • warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,

  • przyjazną atmosferę.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Lokalizacja

Żodyń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Żodyń
ID: 812438896