2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Opolskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Kochłowice
Dodane 11 maja 2024

Zatrudnimy Grafika z doświadczeniem / Projekty Graficzne

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kochłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy GRAFIKA z doświadczeniem.

Miejsce pracy: Kochłowice 46-220 (między Kluczborkiem a Kępnem)

E -LIQ to firma, która specjalizuje się w dystrybucji wyjątkowego asortymentu.

Prowadzimy handel detaliczny i handel hurtowy. Mowa tu o szerokim wachlarzu produktów do wapowania w elektronicznych papierosach.

Twoje zadania:

-> projektowanie materiałów drukowanych i elektronicznych wykorzystywanych w komunikacji marketingowej oraz sprzedaży;

-> tworzenie layoutów folderów, reklam prasowych oraz wszelkich drukowanych materiałów promocyjnych;

-> dbałość o jakość i spójność stylistyczną realizowanych projektów;

-> projektowanie szerokiego spectrum materiałów graficznych –ilustracje, infografiki, banery, reklamy, prezentacje

-> projektowanie i tworzenie ciekawych oraz przemawiających grafik promocyjnych dedykowanych do różnych kanałów: na stronę www, do mediów społecznościowych, sklepów online, responsywnych landing pages.

Wymagania:

-> dobra znajomość programów graficznych

-> umiejętność tworzenia kreatywnych i atrakcyjnych projektów graficznych;

-> kreatywność, twórczość, nieszablonowość;

-> poczucie estetyki oraz dbałość o szczegóły;

-> zaangażowanie, inicjatywa i otwartość na nowe wyzwania

-> znajomość bieżących trendów w projektowaniu graficznym

-> dobra organizacja pracy, umiejętność realizacji kilku zadań jednocześnie - multitasking

Oferujemy:

-> przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

-> udział w ciekawych projektach,

-> możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

-> przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole, zorientowanym na realizację celów.

-> pierwsza umowa o pracę jest na okres próbny 1 lub 2 miesięcy a następnie pracownik dostaje umowę na czas nieokreślony

Lokalizacja

Kochłowice,

Opolskie

Opolskie, Kochłowice
ID: 917591477