2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Wielkopolskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Poznań
  7. Rehabilitacja i masaż - Stare Miasto
Dodane 24 maja 2024

Zatrudnimy fizjoterapeutę/tkę / masażystę/tkę do salonu masażu

Wynagrodzenie

3 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zatrudnimy fizjoterapeutę/tkę / masażystę/tkę do salonu masażu "Dom Masażu" w centrum Poznania przy ulicy Nowowiejskiego.

Jesteśmy grupą pasjonatów masażu, którzy mają w sobie dużo spokoju i dobrej energii. Szukamy osoby podobnej do nas, o dużym zamiłowaniu do masażu.

Praca na cały lub część etatu. Możliwe również same weekendy.

Wymagania:

-wykształcenie kierunkowe lub w trakcie nauki. (technikum masażu lub fizjoterapia)

-znajomość podstawowych technik masażu

-zamiłowanie do masażu i pielęgnacji ciała.

-wrażliwość

-chęć do rozwijania się.

-sumienność, punktualność

-brak nałogów

Dodatkowym atutem będzie :

-umiejętności związane z wykonywaniem prostych prac biurowych

Podstawowe obowiązki pracownika:

-wykonywanie zabiegów masażu i rytuałów

-obsługa recepcji

-dbanie o czystość i porządek w salonie

-uczestnictwo w szkoleniach z zakresu masażu.

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia i umiejętności

-Stawka godzinowa + prowizja od każdego zabiegu

-Praca w 3-4 osobowym zespole

-Szkolenia z masażu

CV proszę przesyłać przez portal OLX. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 753741154