Dodaj ogłoszenie
Dodane 09 września 2024

Monter instalacji fotowoltaicznych - Elektryk

Lokalizacja

Mikułowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

SolarX - Jesteśmy liderem wśród firm z branży fotowoltaicznej. Aktualnie poszukujemy elektryka do montażu falowników fotowoltaicznych, falowników hybrydowych z magazynami energii. Praca od zaraz!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż falowników hybrydowych i magazynów energii

  • Montaż okablowania

  • Montaż tras kablowych

  • Montaż instalacji zasilania i sterowania urządzeń elektroenergetycznych

NASZE WYMAGANIA:

  • Umiejętność czytania i interpretowania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej

  • Uprawnienia SEP"E"

  • Prawo jazdy kat. B

  • Punktualność, umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie

MILE WIDZIANE:

Doświadczenie w pracy jako elektromonter w sektorze OZE

OFERUJEMY:

  • praca w firmie, z ugruntowaną pozycją na rynku.

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie!

  • niezbędne narzędzia pracy, samochód służbowy,

  • Uczestnictwo przy realizacji ciekawych projektów

Lokalizacja

Mikułowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Mikułowice
ID: 920331041