2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Kujawsko-pomorskie
  5. Inżynieria - Toruń
Dodane 17 maja 2024

Zatrudnimy Elektronika

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Elektronik

Lokalizacja: Toruń

Firma: Proxiam sp.j.

Nasza firma poszukuje Inżyniera Elektronika, który dołączy do naszego zespołu w dziale R&D. Poszukujemy osoby, która ma podstawową wiedzę z zakresu układów mikroprocesorowych oraz umiejętnoś projektowania prostych układów elektronicznych.

Obowiązki:

  • Projektowanie, rozwój i testowanie układów elektronicznych z wykorzystaniem mikrokontrolerów.

  • Wykonywanie analizy i oceny projektów układów elektronicznych.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia efektywnego realizowania projektów.

  • Udzielanie wsparcia technicznego w zakresie rozwiązywania problemów związanymi z elektroniką.

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość układów mikroprocesorowych

  • Podstawowe czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Pakiet benefitów (opieka zdrowotna, karta sportowa, itp.).

Jeśli jesteś zainteresowany/-a dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 917142086