2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Bemowo
Dodane 08 kwietnia 2024

Zatrudnimy ekspedientkę-piekarnia na Bemowie

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnimy ekspedientkę/ekspedienta do piekarni-cukierni na Bemowie. Poszukujemy osoby pogodnej, energicznej, komunikatywnej i lubiącej pracę z ludźmi.

Pracujemy w systemie zmianowym + dwie soboty w miesiącu (dodatkowo płatne) - wynagrodzenie na okresie próbnym 3300 netto za etat + premia + płatne soboty.

Wymagane badania sanepidu.

Obowiązki

obsługa zgodnie ze standardami firmy

dbanie o czystość i ładną ekspozycję towaru

obsługa kasy fiskalnej, terminala i krajalnicy.

Oferujemy

umowę o pracę

dofinansowanie do pakietu medycznego

szkolenia wdrażające

stabilne zatrudnienie w miłej i bezstresowej atmosferze.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 628350398