2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Czarków
Dodane 20 maja 2024

ZATRUDNIMY EKIPĘ MONTAŻOWĄ do okien i drzwi drewnianych

Lokalizacja

Czarków

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma ABA WIKTORCZYK Sp.  z o.o. z Czarkowa k/Pszczyny - producent stolarki okiennej i drzwiowej z drewna - poszukuje firm do współpracy w zakresie montażu.

ZADANIA:

Prace montażowe stolarki otworowej, w tym: okien, drzwi w stanie surowym, wymiany stolarki okiennej, montaż stolarki z zachowaniem parametrów termicznych (na taśmach).

MIEJSCE PRACY:

POLSKA, NIEMCY

WYMAGANIA:

Doświadczenie w montażu stolarki, wysoka kultura osobista i komunikatywność, zdolności manualne, dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, doświadczenie ogólnobudowlane, własna działalność gospodarcza.

Zapraszamy do kontaktu.

Lokalizacja

Czarków,

Śląskie

Śląskie, Czarków
ID: 919587983