2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Rakoniewice
Dodane 22 kwietnia 2024

Zatrudnimy dyspozytora w transporcie międzynarodowym (prowadzenie aut)

Lokalizacja

Rakoniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Ran Logistics to jedna z najszybciej rozwijających się firm z branży TSL ( transport, spedycja, logistyka ) w zachodniej Polsce. Lata doświadczenia na rynku i zespół młodych ludzi specjalizujących się w transporcie międzynarodowym to jedne z wielu cech które wyróżniają nas na tle konkurencji.

Cenimy naszych Pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie i poczucie bezpieczeństwa.

Ran Logistics to nie tylko praca. To pasja, z jaką rozwijamy naszą firmę. To takżę empatia, którą obdarzamy naszych klientów oraz nastawienie na sukces towarzyszące nam przy każdej nowej inwestycji.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy utworzyliśmy nowe miejsca pracy !

Poszukujemy pełnych zaangażowania pracowników na stanowisko dyspozytora w transporcie międzynarodowym.

OPIS STANOWISKA:

  • Organizacja przewozów międzynarodowych

  • Monitorowanie i nadzorowanie realizacji przyjętych przez siebie zleceń

  • Obsługa giełd transportowych takich jak TIMOCOM, TRANS.EU

  • Budowanie dobrych relacji z kierowcami

  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji oraz dokumentów

  • Współpraca z innymi oddziałami naszej firmy

  • Praca odbywa sie w systemie 1 zmianowym od 08:00 do 16:00.

WYMAGANIA:

  • Znajomość języka angielskigo lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym podstawową komunikację w celu obsługi realizowanych zleceń transportowych,

  • Umiejętność logicznego myślenia i planowania,

  • Własna inicjatywa, zaangażowanie i umiejętność pracy zespołowej,

  • Umiejętności negocjacyjne i interpersonalne,

  • Wysoki poziom kultury osobistej,

  • Mile widziane ale nie konieczne doświadczenie i znajomość branży transportowej,

  • Dyspozycyjność pod telefonem poza godzinami pracy.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole fachowców

  • Świetną, nieformalną atmosferę pracy

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Imprezy integracyjne

  • Szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o zamieszczenie podpisanej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji w grupie kapitałowej przez 1 rok, na mocy Dyrektywy 95/46/WE Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016”.

Lokalizacja

Rakoniewice,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rakoniewice
ID: 845303138