2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Kujawsko-pomorskie
  6. Spedycja - Toruń
Dodane 08 kwietnia 2024

Zatrudnimy dyspozytora transportu międzynarodowego

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zakres obowiązków

  • Organizowanie i planowanie ciągłości przewozów międzynarodowych

  • Koordynacja pracy kierowców i pojazdów

  • Nadzór nad procesem załadunku i rozładunku towarów

  • Monitorowanie terminowych dostaw i czasu transportu

  • Rozwiązywanie problemów logistycznych i organizacyjnych

  • Współpraca z klientami, spedytorami oraz innymi podmiotami z branży transportowej

  • Współpraca i nadzór nad kierowcami; wsparcie w realizacji ich zadań związanych z przewozem osób na trasach międzynarodowych; utrzymanie stałego kontaktu z kierowcami

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta i dbałość o pozytywny wizerunek firmy w relacjach z kontrahentami

    Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy jako dyspozytor lub spedytor transportu drogowego

  • Znajomości przepisów i procedur związanych z transportem drogowym

  • Znajomości obsługi programów komputerowych i systemów informatycznych stosowanych w transporcie

  • Znajomości języków obcych (np. angielski, niemiecki, francuski)

  • Umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w sytuacjach kryzysowych

  • Samodzielności i odpowiedzialności w pracy oraz gotowości do pracy w zmianowych systemach (np. dyżury)

Mile widziane: doświadczenie w transporcie/logistyce

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o prace – system prowizyjny

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • możliwość rozwoju osobistego, poznania branży

    kontakt: s.jasiak(małpa)phenix-sped.eu / rekrutacja(małpa)phenix-sped.eu

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 910312617