2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Pomorskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Gdynia
  7. Pozostałe w Finanse i księgowość - Śródmieście
Dodane 22 kwietnia 2024

Zatrudnimy: Doradca podatkowy - Gdynia

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

·   opiniowanie umów handlowych oraz umów z podwykonawcami pod kątem podatkowym,

·   przygotowywanie opinii podatkowych,

·   monitorowanie zmian w przepisach prawnych, które regulują zagadnienia podatkowe,

·   bieżące doradztwo podatkowe,

·   reprezentowanie spółki przed organami podatkowymi.

Nasze wymagania:

·   wykształcenie wyższe,

·   praktyczną znajomość prawa podatkowego,

·   doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

·   praktyczne doświadczenie w obsłudze projektów IT lub projektów R&D (mile widziane, ale niekonieczne).

Co oferujemy:

·   jasny system zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

·   dużą samodzielność w działaniu

·   pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 913692035