2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Śląskie
  6. Pozostałe - Rybnik
Justyna
Dodane 25 kwietnia 2024

Zatrudnimy do lodziarni Lodomania w Focus Park Rybnik

Wynagrodzenie

27,70 - 28,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rybnik

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Lodomania, firma z wieloletnią tradycją, ugruntowaną pozycją na rynku i najlepszych, prawdziwych lodach, zatrudni pracownika obsługi klienta do swojego nowo otwieranego punktu w Focus Park w Rybniku.

Poszukujemy osób szukających pracy na peły i niepełny etat w oparciu o umowę zlecenie i umowę o pracę. Szukamy energiczne i uśmiechnięte osoby lubiące pracę z ludźmi. Tylko osoby pełnoletnie. Uczniowie, studenci mile widziani.

OFERUJEMY:

- pracę w miłej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku,

- szkolenie przygotowujące do pracy, (m.in. profesjonalne parzenie kawy),

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, umowę o pracę

- grafik pracy uwzględniający Twoje możliwości i chęci (niepełny lub pełny etat),

- rzetelne i terminowe wypłaty wynagrodzenia,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- profesjonalna obsługa klienta lodziarni,

- przygotowywanie i sprzedaż naszych nieziemskich lodów, gofrów i deserów,

- przygotowywanie i sprzedaż aromatycznej kawy, herbaty i soków,

- dbanie o najwyższą jakość serwowanych produktów,

- dbanie o wizerunek i estetykę naszej lodziarni,

WYMAGANIA:

- elastyczność, otwartość,

- pozytywne nastawienie,

- umiejętności współpracy w zespole i indywidualnie,

- odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę,

- gotowość do wykonania badania do celów sanitarno-epidemiologicznych,

Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem portalu OLX z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji."

Z góry dziękujemy za wszystkie aplikacje.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 829734958