2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Wielkopolskie
  6. Cukiernik, piekarz - Poznań
  7. Cukiernik, piekarz - Winogrady
Dodane 15 maja 2024

Zatrudnimy Cukiernika z możliwością zakwaterowania

Lokalizacja

Poznań, Winogrady

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Zatrudnimy Cukiernika do Cukierni Rzemieślniczej w Poznaniu z możliwością zakwaterowania

Opis stanowiska:

Cukiernia Rzemieślnicza w Poznaniu w związku z rozwojem zatrudni cukiernika z pasją do wypieku tradycyjnych, wysokiej jakości produktów.

Wymagania:

·         Doświadczenie w pracy jako cukiernik

·         Znajomości tradycyjnych technik wypieku oraz umiejętności pracy z naturalnymi składnikami

·         Zdolność do pracy w zespole i dobrą organizacją pracy

·         Dbałość o szczegóły i zaangażowanie w zapewnienie najwyższej jakości produktów.

·         Elastyczność czasowa i gotowość do pracy w godzinach porannych i nocnych

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

·         Możliwość zakwaterowania

·         Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

·         Możliwość rozwoju zawodowego

·         Przyjazną atmosferę w zgranym zespole

Jak aplikować:

Prosimy o aplikację poprzez OLX lub pod numerem 502 919 190

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Winogrady
ID: 797341750