2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Płock
Dodane 19 kwietnia 2024

Zatrudnimy Brygadzista Elektromonter

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zatrudnimy: Brygadzista Elektromonter.

Rejony:  Lubelskie (Lublin) i Mazowieckie (Płock)

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych oraz AKPiA w obiektach przemysłowych (Głownie Przemysł Energetyczny/Rafineryjny)

  • Przestrzeganie realizacji wyznaczonych celów projektowych i działowych oraz budżetowych,

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną oraz wsparcie w weryfikacji dokumentacji projektowej wykonawczej i powykonawczej

  • Pilnowanie harmonogramów robót z zachowaniem terminowości ich wykonania

  • Przestrzeganie wyznaczników w zakresie kontroli jakości i bezpieczeństwa pracy

  • Zarządzanie grupą pracowników

  • Nadzór nad zasobami podległych pracowników

  • Dyspozycyjność do wyjazdów w delegacje

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe, minimum średnie techniczne

  • Doświadczenie zawodowe w: wykonawstwie instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych; podłączaniu maszyn, aparatury kontrolno pomiarowej

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Umiejętność wykonywania prac serwisowych dla instalacji elektrycznej maszyn i urządzeń

  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP do 1 kV lub wyższe

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętności kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat

  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę B2B, zlecenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w godzinach nadliczbowych płatna zgodnie z Kodeksem Pracy

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 911238328