2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Kraków
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane 18 kwietnia 2024

Zatrudnimy barmanki, barmanów do cocktailbaru Lastriko

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lastriko, zlokalizowane o krok od Rynku Głównego w Krakowie, poszukuje kreatywnego i pełnego pasji barmana/barmanki/baristy do naszego unikalnego miejsca, łączącego w sobie trzy wyjątkowe przestrzenie: Ogród, Designerskie Bistro & Cocktailbar oraz Klub na Poziomie -1.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie i serwowanie szerokiej gamy napojów i koktajli zgodnie z najwyższymi standardami.

  • Tworzenie innowacyjnych i smakowitych koktajli

  • Utrzymanie porządku i higieny w miejscu pracy.

  • Doskonała obsługa klienta, w tym doradzanie w zakresie wyboru napojów.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość technik barmańskich oraz umiejętność pracy w zespole.

  • Kreatywność, otwartość i pozytywne nastawienie.

  • Znajomość języków angielskiego

Jeśli jesteś gotów/gotowa dołączyć do naszej wyjątkowej przestrzeni, gdzie każdy dzień niesie ze sobą nową historię, prześlij swoje CV

Lastriko – Kawałek baśniowej krainy w sercu Krakowa.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 912698167