2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Mokotów
Dodane 26 kwietnia 2024

Zatrudnimy Barmanke/Barmana! Restauracja Szklarnia

Wynagrodzenie

25 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Restauracja Szklarnia / Sadyba / ul. Zakręt 8

Hej

Poszukujemy :

  • BARMANA / BARMANKI - sympatycznej osoby, która wpisze się w klimat naszego miejsca :)

  • Fajnie, jeśli posiadasz doświadczenie

  • Pracownika na cały etat - nie tylko na sezon

Wymagamy :

  • osoby, która ma chęci do pracy i potrafi działać zespołowo,

  • dyspozycyjności (również w weekendy),

  • aktualnych badań sanepidowskich,

  • pozytywnego nastawienia i zaangażowania

Twoje obowiązki :

  • przygotowywanie koktajli i innych napojów zamówionych przez gości,

  • dbałość o asortyment baru, uzupełnianie zapasów i trzymanie pieczy nad dobrym stanem wyposażenia,

  • przygotowywanie kawy, napojów kawowych oraz pozostałych pozycji z menu lokalu,

  • dbałość o porządek i czystość w miejscu pracy, polerowanie szkła i sprzątanie baru

Oferujemy :

  • 23 zł netto /h

  • % od obrotu barowego

  • napiwki / serwisy po każdej zmianie

  • robota w zgranym fajnym team'ie

  • umowa zlecenie lub B2B

  • szkolenia

  • obiad pracowniczy

  • grafik w systemie zmianowym

Prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem, odezwiemy się do wybranych osób.

Mamy nadzieję do zobaczenia!

Szklarnia Team

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 835802665