2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Zachodniopomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Pobierowo
Dodane 16 czerwca 2024

Zatrudnimy Barmana – praca sezonowa nad morzem

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pobierowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Szukamy kreatywnej i komunikatywnej osoby do pracy jako barman w pubie, małej gastronomii nad morzem.

Oferujemy pracę sezonową w malowniczej miejscowości Pobierowo.

Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 4500-6000 zł brutto z możliwością premii.

Możliwość zakwaterowania.

Forma zatrudnienia: Pełen etat, umowa zlecenie

Podstawowe obowiązki: Przygotowywanie i podawanie napojów alkoholowych i bezalkoholowych zgodnie z recepturami i standardami lokalu. Obsługa klienta, doradzanie w wyborze drinków oraz zapewnienie wysokiej jakości obsługi. Zapewnienie czystości i porządku na stanowisku pracy. Współpraca z zespołem, obsługą kelnerską.

Wymagania: Umiejętność przygotowywania różnorodnych drinków. Komunikatywność i zdolność do pracy w zespole. Doświadczenie na stanowisku barmana będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

Serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Lokalizacja

Pobierowo,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Pobierowo
ID: 917347995