2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Gdańsk
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Dodane 26 kwietnia 2024

Zatrudnimy Barmana/kę, - do nowej lokalizacji Hora 2.0 (czerwiec)

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Hora De Espana to wiodąca restauracja hiszpańska na kulinarnej mapie Gdańska. To właśnie u Nas, poznasz klimat kuchni hiszpańskiej i nie tylko. W związku z dalszym rozwojem restauracji i otwarciem Hora De Espana 2.0 (planowany termin to czerwiec 2024)poszukujemy osoby na w/w stanowisko .

Opis stanowiska pracy:

  • Doradzanie Gościom, informowanie ich o sposobach przyrządzania poszczególnych napojów ze szczególnym uwzględnieniem różnego rodzaju koktajli czy też kaw.

  • Obsługa ekspresu ciśnieniowego

  • Sporządzanie i podawanie napojów

  • Obsługa kasy fiskalnej, prowadzenie dokumentacji sprzedaży

  • Dbanie o wizerunek lokalu i dobrą atmosferę

  • Przygotowywanie lokalu do otwarcia , dbanie o jego estetykę.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy jako barman

  • Pozytywne nastawienie do życia, chęć długoterminowego związania się z firmą i rozwoju zawodowego

  • Wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania relacji

  • Dyspozycyjność również w weekendy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Znajomość języka angielskiego (będzie dodatkowym atutem)

  • posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej.

Oferujemy:

  • Pracę w młodym dynamicznym i profesjonalnym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do stanowiska oraz doświadczenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w tworzeniu i realizacji strategii rozwoju restauracji

  • Szeroki wachlarz szkoleń zawodowych

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 739426595