2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Podlaskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Białystok
  6. Rolnictwo i ogrodnictwo - Leśna Dolina
Dodane 17 kwietnia 2024

Zatrudnimy Architekta Krajobrazu

Lokalizacja

Białystok, Leśna Dolina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma BerdA OgrodY zatrudni do pracy na stanowisko Architekta Krajobrazu!

Obowiązki;

  • przygotowywanie kosztorysów, projektów założenia ogrodów wraz z wizualizacjami;

  • nadzór nad wykonywanymi projektami

  • nadzór nad pracownikami w terenie

  • praca w biurze oraz w terenie

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe;

  • prawo jazdy kat. B;

  • znajomość programów Autocad, Sketchup, Photoshop;

  • kreatywność, staranność, terminowość, dobra organizacja pracy, komunikatywność;

  • znajomość roślin.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;

  • możliwość podniesienia kwalifikacji;

  • współpracę z doświadczonym zespołem

Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane ale jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją karierę jako Architekt Krajobrazu nasz zespół chętnie Cię do tego przyuczy.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV lub bezpośredni kontakt tel.: 60*******27

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Leśna Dolina
ID: 912481882