2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Łążek
Dodane 31 maja 2024

Zatrudnię wózkowego na magazyn z doświadczeniem

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łążek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnimy do pracy osobę doświadczoną przy obsłudze wózka widłowego w tartaku DREW-TOM Biała Góra przy miejscowości Łążek.

Praca jednozmianowa od 6:00 - 14:00.

Posiadamy rozbudowany i nowoczesny park maszynowy, zautomatyzowane linie sortownicze.

Posiadamy nowoczesne wózki widłowe i nowoczesne ładowarki teleskopowe.

Opis stanowiska:

  • obsługa wózka widłowego

  • załadunek komór suszarnianych tarcicą

  • załadunek tirów tarcicą

  • dokonywanie pomiaru wymiarów tarcicy

  • wpisywanie w system magazynowy wytworzonej tarcicy

  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy,

  • zgłaszanie awarii maszyn i urządzeń

  • przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ.

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Punktualność, sumienność i dokładność

  • Umiejętności manualne

  • Wytrzymałość i dobra kondycja fizyczna

  • Umiejętność prostej obsługi komputera

  • Mile widziane wykształcenie techniczne: spawacz, technik drzewny

  • Mile widziane doświadczenie w branży drzewnej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stałe i regularne wynagrodzenie

  • Premie za dodatkowe umiejętności które

Proszę o przesyłanie CV za pośrednictwem olx lub kontakt telefoniczny.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do kandydatury głównie osoby doświadczone , a także młode chętne do pracy i zyskiwania umiejętności.

Lokalizacja

Łążek,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Łążek
ID: 900263423